O nás

Tvoříme originální nábytek a doplňky.

Říkáme tomu e-motivní nebo obrazový nábytek. Zkrátka jde o předměty v celé ploše vyřezávané a malované s neopakovatelnou atmosférou. A proč právě to? Náš nábytek je díky své barevné a tvarové variabilitě schopný doplnit a ozvláštnit jakýkoliv styl interiéru. Motiv řezby a barvy vám navrhneme přesně pro požadovaný prostor, nebo se můžete inspirovat ve vzorníku řezeb v našem showroomu. V konkrétním designu pak může být celá nábytková sestava, například stůl s židlemi, dveře, skříň, postele a podobně. Také dětský nábytek nabízí zajímavá řešení. Ožívají tu pohádkové postavy, hrady a zámky, motivy pro kluky i holky i romantická zákoutí přírody.

Pracujeme také s dalšími materiály jako je beton, pískovec, kov a transparentní hmoty. Pomáhají nám k utvoření celku, pokud je potřeba.

Naše díla vznikají v malebné vesničce v podhůří Krkonoš. Každodenně tu čerpáme inspiraci pro naší tvorbu. Zde se také nachází náš showroom, kde se setkáváme s našimi zákazníky (návštěvu je třeba si předem domluvit). Nabízíme také poradenství ohledně vybavení interiéru.

Těšíme se na setkání i s vámi, Kristýna a Martin Lukáškovi.

Martin Lukášek
Umělecko průmyslová škola sklářská Železný Brod
Sklárna Třebechovice
Umělecké sklo a vitráže Praha

MgA. Kristýna Lukášková ak. soch. a rest.
Průmyslová škola kamenická a sochařská Hořice v P.
Akademie výtvarných umění Praha
Vysoká škola umělecko- průmyslová Praha, ateliér skla